Hoolega hoitud kinnisvara

Onest Haldus OÜ - Korteriühistute ja kinnisvara haldus Pärnus ja Pärnumaal
Haldusteenus korteriühistutele

Haldusteenus Korteriühistutele

Onest Haldus OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks on korteriühistutele haldusteenuse osutamine. Täna on meie fookuses peamiselt Pärnu ja Pärnumaa korteriühistud. Vastastikkuse huvi korral aga oleme valmis neid piire nihutama üle Eesti! Lisaks haldusteenuse osutamisele teostame KÜ-dele täisteenusena ka hooldus- ja heakorratöid. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist haldus-, hooldus- ja puhastusteenust ning läbi selle vabastada kinnisvara omanikud igapäevastest kohustuslikest toimingutest, mis kaasnevad kinnisvara haldamisega. Loe lähemalt, miks valida Onest Haldus!

Korteriühistute haldus Pärnus ja Pärnumaal

Asjaajamine

Raamatupidamine

Heakord

Tehnohooldus

Lisateenused

Kinnisvara korrashoid Pärnus ja Pärnumaal

Kinnisvara heakorra- ja KORISTUStusteenus

Onest Haldus OÜ teiseks suuremaks tegevussuunaks on heakorra- ja koristusteenuste osutamine nii eramutele, korteriühistutele kui ettevõtetele Pärnus ja Pärnumaal. Pingutame igapäevaselt selle nimel, et meie teenuse kvaliteet rahuldaks ka kõige nõudlikumat klienti. Oleme rahul alles siis, kui klient on rahul!

Meie pakutavate teenuste valik katab ära nii korterelamud, kontori- ja bürooruumid kui ka väikepoed ja -kauplused. Pakume nii sise- kui väliskoristust, hooajalisi heakorratöid, kojameheteenust jpm. 

Sisekoristus

Välikoristus

meeskond

Argo Tali

Korteriühistute haldus,
Raamatupidamine

argo@onest.ee
Tel.   5662 0286

Triin Kvatš

Juhatuse liige

Hinnapakkumised,
heakorrateenused,
personal

triin@onest.ee
Tel.   5347 2318

Leena Tali

Korteriühistute haldus

leena@onest.ee
Tel.  5621 1227

MISSIOON

Pakkuda oma klientidele paindlikku ja eelkõige kliendi huvidest lähtuvat teenindust. Näeme, et see on võimalik tehes regulaarselt koostööd klientidega, saavutamaks kliendi ootuste täitumise nii sobiva hinna kui ka kvaliteedi ja jõudluse suhtes. Oleme rahul, kui läbi kõrgetasemelise haldus-, hooldus- ja puhastusteenuse osutamise saab kinnisvara omanik tunda end turvalise ja vabana igapäevastest kohustuslikest toimingutest, mis kaasnevad kinnisvara haldamisega. 

VISIOON

Meie eesmärk on saada koduturul suunanäitajaks pakutava teenuskvaliteedi standardite osas. Pingutame selle nimel, et olla eelistatuim ja mitmekülgseim kinnisvarapartner oma klientidele.  Mõistes, et see on saavutatav vaid läbi ettevõtte kõige kallima vara - INIMESED - püüdleme selle poole, et olla oma meeskonnale ja koostööpartneritele parim tööandja. Motiveeritud töötajad viivad edasi nii ettevõtet, kui ka on head partnerid meie klientidele.

Onest Haldus OÜ  |  80013 Pärnu, Malmö 21  |  Reg.nr. 14928036