Miks VALIDA ONEST?

Klõpsa allpool olevatel punktidel, et uurida täpsemalt, mille poolest Onest Haldus OÜ erineb paljudest teistest teenusepakkujatest turul. Loodetavasti aitavad just need meie tugevused Sul teha oma kinnisvara säilitamiseks tõeliselt soodne otsus!

Oleme MOTIVEERITUD!

Ei ole harvad need juhused, kus kuuleme korteriomanike kriitikat haldurite suunas: "Raha oskavad küsida, aga midagi tehtud ei saa!" Et suur osa halduri tööst võibki olla korteriomanikule igapäevaselt nähtamatu, siis mõningatel juhtudel on selline arusaam kindlasti veidi liialdatud. Samas meie kogemuse põhjal aga üsna sageli ka siiski tõsi. Kahjuks!

Meie suur soov ja eesmärk on seda stereotüüpset arusaama kummutada ning tõestada, et kinnisvara saab juhtida pühendumusega ning läbipaistvalt.

Paindlik HINNASTAMINE!

Lähtume hinna kujundamisel kliendi personaalsetest vajadustest - maksad ainult nende teenuste eest, mida Sa päriselt vajad! Ei mingeid varjatud kulusid.

Sina valid, kas soovid, et kogu elamuga seotud asjaajamine sisaldub juba igakuises teenustasus. Või eelistad väiksemat püsikulu ja maksad suuremate eritööde (nt. ehitise ja/või selle tehnosüsteemide osade rekonstrueerimise) korraldamise eest vajaduspõhiselt.

Kokkuleppele saame ka soodushinnaga tutvumisperioodi osas enne, kui lõplikult meie kasuks otsustad!

Avatus PARIMATELE PAKKUMISTELE!

Kas Sinu kinnisvara on pakkumistele avatud? Või on läbi avalike andmebaaside (nt. teatmik.ee) võimalik kontakti saavutada ainult praeguse halduriga, kes otsustab, milline info on Sinu kinnisvarale kasulik ja milline mitte? Kas konkureerivad (ja võib-olla paremad) pakkumised jõuavad ikka Sinuni?

Meie konkurentsi ei karda ja usume, et kvaliteetse teenuse korral pole tarvis klienti peita!!! Seepärast soovime võimalusel alati kaasata Sinu kinnisvara juhtimisse mõne aktiivsema usaldusisiku majast seestpoolt.

Kompromissitu KVALITEET!

Sageli on kombeks öelda: "Nii palju, kui maksad, nii palju ka saad!" Lubame, et meie puhul see ei kehti - teenuse kvaliteedi osas me järeleandmisi ei tee!

Kui Sa asud nt. finantsasutuste jaoks väheväärtuslikus kinnisvarapiirkonnas ja korteriomanike keskmine sissetulek ei luba ehk täisteenuse eest maksta, anname meie ikka endast maksimumi, et Sinu kinnisvara oleks võimalikult hästi hoitud.

Me soovime SUHELDA!

Meie klientideks on väga erinevad inimesed väga erinevate võimaluste, arusaamade ja muredega. Usume, et iga korteriomaniku mure ja nägemus on väärtuslik info, mis aitab meil Sinu kinnisvara paremini hoida.

Me kuulame ära iga telefonikõne ja vastame igale meilile. Päriselt!

Lepingud EI OLE KOORMAKS!

Mõistlikud inimesed saavad omavahel mõistlikult läbi. Ja sõlmivad ka mõistlikud lepingud, mis ei koorma kumbagi osapoolt.

Meiega sõlmitud lepingute puhul ei ähvarda Sind ebamõistlikult pikad lepingu ülesütlemistähtajad, leppetrahvid ega muu selline. Usume, et eduka kahepoolse koostöö aluseks on vastastikkune usaldus. Kui Sina usaldad oma kinnisvara meie hoolde, on mõistlik eeldada, et me sellega ka heaperemehelikult käitume. Ja seda me teeme!

Onest Haldus OÜ | 80013 Pärnu, Malmö 21 | Reg.nr. 14928036